Дошкільний навчальний заклад №4 "МАЛЯТКО" м. Ромни

Сторінка інструктора з фізичної культури

Некроєнко Євгенія  Василівна

Освіта: вища   Педагогічний стаж роботи: 7 років

Кредо: Здоров'я – неоціненний скарб людини, дарований їй природою, утримувати, зберігати, доповнювати який потрібно все життя, починаючи з раннього дитинства.

Своє завдання бачу в тому, щоб допомогти дітям проявити власні потенційні  можливості,  дані їм від народження, які є в кожної дитини.

Для втілення в життя поставлених завдань, колективом закладу проведена значна робота по зміцненню й оновленню здоров'язберігаючого простору, який включає в себе:

спортивний зал з раціонально підібраним фізкультурним та спортивно-ігровим обладнанням;
         фізкультурні куточки;
         куточки здоров'я;
         куточки усамітнення;
         різноманітні дорожки здоров'я, масажери та ін.

Широко використовується нетрадиційне  фізкультурне обладнання:

тунель для прокочування м'яча та різноманітних підлізань;
багатофункціональні мішені для розвитку влучності та окоміру;
куби для ігрових вправ на розвиток координації рухів, швидкої реакції та спритності;
кільцекиди;
м'ячі фітбол;
різнокольорові сліди;
жорсткі килимки;
природний матеріал для виконання загальнорозвиваючих вправ, що стимулює біологічно активні точки;
яскраво оформлені предмети та інвентар для виконання загальнорозвиваючих вправ та ін.

Спортивні розваги в дитячому садку одна з найефективніших форм активного відпочинку. Їх зміст складають різноманітні фізичні вправи, які проводяться у формі веселих ігор та забав. Під час розваг закріплюються рухові вміння та навички, виховується почуття колективізму, дружби.

Фізичний розвиток дітей

«Фізичне виховання в сім'ї»